Mikro Satış
Mikro Yazılım'ın iş ortağı olan Çözüm Bilgisayar, Mikro Yazılım Programlarının satışını yapmaktadır.
Çözüm Bilgisayar firmaların ihtiyaçlarını analiz eder, en uygun program paketini tavsiye eder ve programı yükleriz.
Mikro Eğitim ve Destek
Mikro Kullanıcıları, Yetkili Mikro iş ortağı olan Çözüm Bilgisayar'dan Mikro çözümleri hakkında yerinde eğitim hizmetleri alabilmektedirler.
Proje danışmanlığı, kullanıcı eğitimleri, uzak bağlantı, yerinde destek, tele destek, veri bakımı, network ve veritabanı danışmanlığı olmak üzere geniş bir yelpazede uygulanmaktadır.
ERP Proje ve Danışmanlık
Çözüm Bilgisayar, İşletmelerin iş süreçlerini ve özel ihtiyaçlarını analiz ederek bu ihtiyaçlara karşılık verebilecek en uygun elerde kullanıma alınmasına yönelik hizmetlerini sunmaktadır.
ERP sistemlerinde; finans, muhasebe, maliyet muhasebesi, satış, satın alma, üretim, stok yönetimi, depo yönetimi, kalite kontrol, bakım-onarım, satış sonrası servis ve insan kaynakları gibi birçok farklı başlıkta modül bulunur.
Bakım ve Destek Anlaşmaları
İş çözümlerinin sistemsel veya yapısal işleyişinin, sorunsuz ilerlemesi alınan danışmanlık hizmeti ve kalitesi ile doğrudan ilişkilidir. Süreç ne kadar standart ve disiplinli olursa sorunlar o kadar az olacaktır.
Yerinde destek, uzak bağlantı ile destek, telefon ile destek hizmeti veriyoruz.
Kurumsal Hizmetler
Deneyimli ve uzman proje ekibimiz ile işletmelerin ihtiyaçlarına özel uygulamalar sunarken, danışmanlık, destek, eğitim, entegrasyon ve uygulama, bakım hizmetlerini de sağlamaktadır.
Mikro Lisans Bakım
Mikro ürünlerinde yapılan tüm güncellemeler, mevzuatla ilgili değişiklikler ve hata giderici sürümler sadece yıllık yenileme yapan kullanıcılara sunulmaktadır.
Mikro Kontör Satış
Kontör, Mikro Yazılım'ın tüm e-Dönüşüm ürünlerinde kullanılan ortak para birimidir. Türkiye'de e-Dönüşüm uygulamaları hızla yaygınlaşırken Mikro Yazılım olarak biz de birçok firmanın iş sürecinin elektronik ortama taşınmasını sağlayarak e-Dönüşüm'e öncülük ediyoruz.
Mobil Çözümler
Mobil ile işletmenize ait satış raporlarını, tahsilat ve ödemeleri, müşteri bazlı borç-alacak durumunu görebilirsiniz.
Web Tasarım
Web tasarım dinamik yapısı olan, hareketli görselleri ve tıklanabilir butonları olan interaktif web sayfalarının arka planından ziyade dış görünüşü ile ilgilenen hizmetler bütünüdür. Grafik tasarımdan farklı olarak web tasarım içerisinde grafik tasarımı, yazılımı, HTML, ASP, PHP, CSS ve javascript kodlamaları barındırmaktadır.
Web Hosting
Web sitenizi veya web uygulamanızı internette yayınlayabilmenizi sağlayan online hizmete web hosting adı verilir. Bir hosting hizmetine kayıt olduğunuzda, basit olarak web sitenizin düzgün şekilde çalışabilmesi sağlanır. Mail ve web akışınızın Türkiye lokasyonundaki sunucularımızla hizmetinize sunulmasını istiyorsanız bir telefon uzaklığındayız.
Alan Adı Tescil
Alan adı tescili; alan adını kullanırken bunu kayıt altına aldırmanızı ve kiralamanızı ifade eder. Alan adı tescili, alan adını satın almaktan ziyade yıllık kiralamayı ifade eder. 1, 5 ya da 10 yıllık seçeneklerle tescil işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.
Blog
Blogu okumak için;
ADRES
Büyükdere Cd. Raşit Rıza Sk. N:13
Hayati İş Merkezi Kat: 2  D: 206
Mecidiyeköy / İstanbul


TELEFON
0 (212) 213 40 64
0 (212) 213 59 60

0 (555) 893 58 03

E-M@il
info@cozumbilgi.com