MİKRO RUN

Mikro Run

Esnaf, Serbest Meslek Sahibi ve Küçük İşletmelere Mikro Yazılım’dan Mikro Run:

Büyümek için Koş!

Siz de büyümek için koşuyorsanız, Mikro Run ile ticari iş süreçlerinizi herhangi bir gecikme yaşamadan kolaylıkla yönetebilirsiniz.

Kolay kullanımı, yalın menüleri hazır gelen fatura tasarımları ile Mikro Run en büyük yardımcınız olacak. Üstelik bir bakışta tek

ekrandan şirketinizin anlık durumunu da görüp, iş işten geçmeden harekete geçebileceksiniz.

Ek kullanıcı için, tek veritabanı hazır kurulu olarak gelen Mikro Run’ı kullanmak için başka bir yazılım satın almanıza da gerek yok.

Esnaf, serbest meslek sahibi ve küçük ölçekli işletmelerin ihtiyacına tam uyan çözümler sunan, her sektöre adapte olabilen Mikro Run

sayesinde kullanmayacağınız özellikler için para ödeme devri de sona eriyor. Üstelik Mikro Run'ı isterseniz kiralayabilir, isterseniz satın alabilirsiniz.


Mikro Run'ı Kimler Tercih Etmeli?


• Çalışan sayısı 5’ten daha az, tek lokasyonu olan işletmeler.
• Esnaf ve Serbest Meslek sahipleri.
• Genel muhasebe takibini mali müşavir vasıtası ile takip eden küçük ölçekli işletmeler.

Mikro Run ile Neler Yapabilirsiniz?

• Toptan ve perakende satışlarınızı ve müşterilerinizi kayıt altına alabilirsiniz. İrsaliye ve faturalarınızı ister kağıt ister dijital olarak kesebilirsiniz.
• Stoklarınızın envanterini miktar ve tutar olarak aynı anda görerek, maliyet ve satış sonrası karlılığınızı da yönetebilirsiniz.
• Banka hesaplarınızı, çek, senet işlemlerinizi ve kasadaki nakitlerinizi başka yazılımlara ya da dosyalara ihtiyaç duymadan kayıt altına alır, şirketinizin gelecekteki finansal durumunu kolaylıkla görebilirsiniz.
• Gider ve gelirlerinizi, tahsilat ve ödemelerinizi tek bir program üzerinden, hızlı ve kolay şekilde takip edebilirsiniz.

- Satış ve Müşteri Yönetimi

Mikro Run ile satışlarınızı ve müşterilerinizi kolaylıkla sisteme tanımlayabilirsiniz. Müşterilerinizin adres, yetkili, VKN/TCKN, iletişim vb. detay bilgilerini de tanımlayabilir, müşterilerinizden gelecek satış fırsatlarını kaçırmazsınız. Satış irsaliyesi düzenleyebilir tek tuşla faturaya dönüştürebilirsiniz. Günlük, aylık, yıllık veya belirli tarih aralığında raporlar alarak satışlarınızın durumunu analiz edip satış taktiklerinizi oluşturabilirsiniz.


Gider ve Parasal Hareketlerin Yönetimi

Mikro Run, Gider ve Parasal Hareketlerin Yönetimi modülü ile ödeme ve tahsilatlarınızı düzenli olarak takip etmenize yardım eder. Dilerseniz istediğiniz bankayı sisteme tanımlayabilir, çek ve senetlerinizin durumunu anlık olarak izleyebilirsiniz. Kasa nakdinizi güncel olarak takip eder, ödeme ve tahsilatlarınızı buna göre planlayabilirsiniz. Ayrıca parçalı ödeme ya da tahsilat da yapabilirsiniz. Gelir Gider Programı

Satın Alma ve Tedarikçi Yönetimi

Mikro Run, ürün satın alımlarınız ile birlikte çalıştığınız tedarikçileri zahmetsizce sisteme tanımlamanızı sağlar. Tedarikçilerinize adres, yetkili, VKN/TCKN, iletişim vb. detay bilgiler de ekleyebilir, böylece bir tedarikçi fihristi yaratmış olursunuz. Mal kabul ederken irsaliye girişi yapabilir, bu irsaliyeleri tek tuşla faturaya çevirebilirsiniz. Modül ayrıca günlük, aylık, yıllık ya da belirlediğiniz başka tarih aralıklarında raporlar almanızı sağlar. Bu sayede satın alımlarınızı daha etkin biçimde yaparsınız. Tedarikçi Yönetimi Programı

Stok / Ürün ve Hizmet Yönetimi

Mikro Run, alım satımını yaptığınız ürün ve hizmetlerinizi sisteme tanımlamanızı sağlar. Böylece stoklarınızı birimlerine (palet, çuval, kilo, adet, koli, vb.), fiyatına, dönem başı miktarına ve barkoduna göre tanımlayabilir, belirlediğiniz ana ve alt gruplara ayırabilirsiniz. Dilerseniz anlık, dilerseniz geçmişe yönelik liste ve rapor alabilir, satın alma işlemlerinizi daha verimli şekilde yapabilirsiniz. Stok Takip Programı

e-Dönüşüm Çözümleri

e-Fatura, e-arşiv fatura, e-irsaliye ve e-serbest meslek makbuzlarınızı Mikro Run üzerinden, başka hiçbir yazılım ya da entegrasyona ihtiyaç duymadan zahmetsizce düzenleyebilirsiniz.

- e-Fatura yönetimi

- e-Arşiv yönetimi

- e-İrsaliye yönetimi

- e-Serbest Meslek Makbuzu yönetimi

ADRES
Büyükdere Cd. Raşit Rıza Sk. N:13
Hayati İş Merkezi Kat: 2  D: 206
Mecidiyeköy / İstanbul


TELEFON
0 (212) 213 40 64
0 (212) 213 59 60

0 (555) 893 58 03

E-M@il
info@cozumbilgi.com